zadanie nr 2 MBO

2 MBO. FestMiechów


Opis zadania

W ramach zadania będzie zorganizowany koncert sławnej osoby. Prawdopodobnie będzie to artysta, o pseudonimie scenicznym, Smolasty. Występował on na sylwestrze w TVN. Po koncercie planuję zorganizować afterparty z Dj.

Uzasadnienie

Celem zadania jest pokazanie, że młodzież umie bawić się bezpiecznie oraz bez używek. W naszym mieście młodzieży jest bardzo dużo, a niestety często jesteśmy pomijani. W ciągu roku nie ma dla nas imprez, pomijając Dni Miechowa. Jest dzień dziecka, dzień seniora ale niestety dni młodzieży nie ma. Miechów trzeba rozwijać i otwierać na młodych, zdolnych ludzi. Moim zdaniem to zadanie powinno być zrealizowane, ponieważ jest to szansa, aby młodzież przestała szukać zabawy poza Miechowem. Na młodych ludzi trzeba stawiać i inwestować, bo to my jesteśmy przyszłością.

Beneficjenci

Zadanie skierowane jest głównie do młodzieży, ale tak naprawdę każdy może z niego skorzystać, wystarczy tylko kochać muzykę, bo przecież każdy może być młody duchem. Koncert nie będzie organizowany w bardzo późnych godzinach, więc mogą to wykorzystać osoby, które mieszkają poza Miechowem. Będzie to walor promujący miasto.

Opis lokalizacji

Amfiteatr przy Domu Kultury ul. Racławicka 10, 32-200 Miechów.

Poszczególne elementy kosztów, wskazane przez wnioskodawcę

1koszt koncertu artysty10 000 zł
2zadaszenie sceny3 198 zł
3nagłośnienie i oświetlenie sceny 5 381,35 zł
4Zaiks 1 420,65 zł
Łącznie: 20 000 zł