zadanie nr 2 MBO

2 MBO. FestMiechów


Lokalizacja

Amfiteatr przy Domu Kultury ul. Racławicka 10, 32-200 Miechów.

Skrócony opis zadania

FestMiechów, czyli Miechów od tej bardzo muzycznej strony. Koncert na amfiteatrze i mega dużo pozytywnej energii.

Opis zadania

W ramach zadania będzie zorganizowany koncert sławnej osoby. Prawdopodobnie będzie to artysta, o pseudonimie scenicznym, Smolasty. Występował on na sylwestrze w TVN.  Po koncercie planuję zorganizować afterparty z Dj.

Uzasadnienie

Celem zadania jest pokazanie, że młodzież umie bawić się bezpiecznie oraz bez używek. W naszym mieście młodzieży jest bardzo dużo, a niestety często jesteśmy pomijani. W ciągu roku nie ma dla nas imprez, pomijając Dni Miechowa. Jest dzień dziecka, dzień seniora ale niestety dni młodzieży nie ma. Miechów trzeba rozwijać i otwierać na młodych, zdolnych ludzi. Moim zdaniem to zadanie powinno być zrealizowane, ponieważ jest to szansa, aby młodzież przestała szukać zabawy poza Miechowem. Na młodych ludzi trzeba stawiać  i inwestować, bo to my jesteśmy przyszłością.

Beneficjenci

Zadanie skierowane jest głównie do młodzieży, ale tak naprawdę każdy może z niego skorzystać, wystarczy tylko kochać muzykę, bo przecież każdy może być młody duchem. Koncert nie będzie organizowany w bardzo późnych godzinach, więc mogą to wykorzystać osoby, które mieszkają poza Miechowem. Będzie to walor promujący miasto.

Poszczególne elementy kosztów, wskazane przez wnioskodawcę

1koszt koncertu artysty10 000 zł
2zadaszenie sceny3 198 zł
3nagłośnienie i oświetlenie sceny 5 381,35 zł
4Zaiks 1 420,65 zł
Łącznie: 20 000 zł